Zamówienie darmowej przesyłki paczkomatowej

Wolę nadać paczkę kurierską

Prosimy, zanim zlecisz odbiór książek, zapoznaj się z informacjami poniżej! Jeśli nie dostaniesz etykiety dziś do 21:00 to sprawdź folder SPAM!

Aby zamówić przesyłkę paczkomatową, musisz mieć możliwość wydrukowania etykiety, którą należy nakleić na paczkę. Usługa samodzielnego nadania paczki do paczkomatu InPost jest bezpłatna i anonimowa. Nadanie paczki w paczkomacie jest możliwe przez 30 dni od dnia otrzymania etykiety. Najlepiej, aby książki były owinięte jakąkolwiek folią (oddamy ją później do recyklingu) i zapakowane w karton. W ten sposób nie zawilgotnieją i nie uszkodzą się podczas transportu.

Jakich książek nie przyjmujemy?
- Starszych niż z 1995 roku.
- Słowników (oprócz słowników języka angielskiego)
- Leksykonów
- Encyklopedi (oprócz encyklopedii dla dzieci)
- Broszur, gazet, ulotek, zapisanych zeszytów
- Podręczników szkolnych
- Atlasów
- Książek zniszczonych, zawilgoconych, porwanych, zamoczonych.
- Książek w językach obcych (nie dotyczy książek w języku angielskim).


Wypełnij formularz zamówienia przesyłki kurierskiejJeśli książki są spakowane w kilka małych opakowań (gabaryty A lub B), połącz je w jedno większe (gabaryt C) np. folią stretch lub taśmą klejącą. Każda kolejna przesyłka to dla nas dodatkowy koszt.Jeśli wybrałeś "Paczki o różnych gabarytach", wpisz gabaryty w pole poniżej (np. A, B i B).


Aby projekt mógł funkcjonować i się rozwijać, potrzebne są pieniądze. Pozyskujemy je ze sprzedaży części książek, które nam Państwo przysyłacie. Tego typu wsparcie nie jest obowiązkowe. To od Państwa zależy, jaki procent książek przeznaczacie na rozwój projektu. Dziękuję :)


Chcemy, aby każdy kto przekazuje nam książki, wiedział kogo nimi wsparliśmy. Oferujemy dwie formy sprawozdań: ogólną i indywidualną. Forma ogólna to sprawozdania, które publikujemy na stronie projektu i portalu facebook. Dowiedzą się z nich Państwo o czytelniach, które otrzymały od nas książki. Sprawozdania ogólne publikujemy na bieżąco. Druga forma sprawozdania to sprawozdanie indywidalne. W chwili, gdy Państwa książki zostaną przekazane do konkretnej biblioteki, otrzymają Państwo od nas wiadomość e-mail. Z wiadomości dowiedzą się Państwo, ile Państwa książek przekazaliśmy i jaka czytelnia została nimi obdarowana.

Zobacz pełną treść zgody na przetwarzanie danych