Tekst alternatywny

Prosimy, zanim zlecisz odbiór książek, zapoznaj się z informacjami poniżej!

Usługa nadania przesyłki kurierskiej jest bezpłatna i dostępna w całej Polsce. Pamiętaj, że nie ma możliwości, żeby kurier przyjechał w dniu nadania lub w weekend.

Jakich książek nie przyjmujemy?
- Starszych niż z 1995 roku.
- Słowników (oprócz słowników języka angielskiego)
- Leksykonów
- Encyklopedii (oprócz encyklopedii dla dzieci)
- Broszur, gazet, ulotek, zapisanych zeszytów
- Podręczników szkolnych
- Atlasów
- Książek zniszczonych, zawilgoconych, porwanych, zamoczonych.

Wymiary paczki
Paczka nie może przekraczać 30 kg wagi i powinna posiadać regularne kształty (kwadrat, prostokąt). Wymiary paczki nie mogą przekraczać 60x60x60 cm. Najlepiej, aby książki były owinięte jakąkolwiek folią (oddamy ją później do recyklingu) i zapakowane w karton. W ten sposób nie zawilgotnieją i nie uszkodzą się podczas transportu.

Tekst alternatywny


Wypełnij formularz zamówienia przesyłki kurierskiejAby projekt mógł funkcjonować i się rozwijać, potrzebne są pieniądze. Pozyskujemy je ze sprzedaży części książek, które nam Państwo przysyłacie. Tego typu wsparcie nie jest obowiązkowe. To od Państwa zależy, jaki procent książek przeznaczacie na rozwój projektu. Dziękuję :)


Chcemy, aby każdy kto przekazuje nam książki, wiedział kogo nimi wsparliśmy. Oferujemy dwie formy sprawozdań: ogólną i indywidualną. Forma ogólna to sprawozdania, które publikujemy na stronie projektu i portalu facebook. Dowiedzą się z nich Państwo o czytelniach, które otrzymały od nas książki. Sprawozdania ogólne publikujemy na bieżąco. Druga forma sprawozdania to sprawozdanie indywidalne. W chwili, gdy Państwa książki zostaną przekazane do konkretnej biblioteki, otrzymają Państwo od nas wiadomość e-mail. Z wiadomości dowiedzą się Państwo, ile Państwa książek przekazaliśmy i jaka czytelnia została nimi obdarowana.Zobacz pełną treść zgody na przetwarzanie danych