Tekst alternatywny

Zanim zamówisz kuriera

Jeśli czytasz tę stronę, to znaczy, że chcesz przekazać książki na nasz projekt. Serdecznie Ci za to dziękuję. Zanim wypełnisz formularz, zapoznaj się proszę z informacjami na temat pakowania przesyłek.

1. Regularny kształt przesyłki
Opakowanie w którym prześlesz książki, powinno mieć regularne kształty (kwadrat, prostokąt).

2. Rozmiar przesyłki
Przesyłka kurierska może mieć wymiary 50x50x50cm. Jest to naprawdę duża paczka. Jeśli masz kilka małych opakowań, połącz je w jedną paczkę, w ten sposób ograniczysz koszty działania naszego projektu. Pamiętaj, że korzystamy z usług zewnętrznej firmy kurierskiej, która za każde opakowanie pobiera oddzielną opłatę. Jeśli zamiast pięciu opakowań, zapakujesz książki w jedno, zaoszczędzimy na tym 60 zł. To dla nas bardzo ważne, ponieważ im bardziej ograniczymy koszty, tym więcej pieniędzy powędruje na rozwój projektu.

3. Paczkomat
Wszystkie etykiety jakie Wam wysyłamy, są generowane na rozmiar C. To największa przegroda w paczkomacie o rozmiarze 64x41x38cm. Dlatego tak samo jak w przypadku paczek kurierskich, tak tutaj prosimy o łączenie paczek w jedną. Dziękujemy!

4. Potwierdzenie nadania
W chwili złożenia zamówienia, na podany w formularzu adres e-mail, otrzymasz potwierdzenie wpisanych przez siebie danych. Etykietę do wydruku wyślemy Ci w przeciągu 12 godzin od złożenia zamówienia. Jeśli sposób wysyłki to kurier bez etykiety, zamówienie zostanie zrealizowane zgodnie z danymi podanymi w formularzu.

5. Kurier nie przyjechał, co dalej?
Niestety, mimo naszych starań, może zdarzyć się tak, że kurier nie przyjedzie. Co zrobić w takiej sytuacji? Napisz do nas wiadomość na adres info@poczytajmi.pl. Napiszemy do przewoźnika i postaramy się jak najszybciej wyjaśnić sprawę. Rekomendujemy wysyłkę paczkomatem lub paczką w RUCHu. Etykieta, którą generujemy jest ważna 30 dni i nie trzeba czekać na przyjazd kuriera.

6. Jakiego rodzaju książek nie wysyłać?
Serdecznie prosimy o nie przesyłanie nam czasopism, książek totalnie zniszczonych, podręczników szkolnych i encyklopedii powszechnych. Dziękujemy.Wypełnij formularz, aby samodzielnie nadać paczkę w paczkomacie InPost, kiosku RUCH lub zamów darmowego kuriera, który odbierze od Ciebie przesyłkę z literaturą.

Jeśli masz więcej książek niż dwa duże kartony, napisz do mnie prywatną wiadomość na info@poczytajmi.pl

Bezpłatne nadawanie do paczkomatu InPost

Usługa samodzielnego nadania paczki do paczkomatu InPost jest bezpłatna i anonimowa, wystarczy podać swój adres e-mail i adres paczkomatu (bądź jego numer).

W momencie, w którym wybierzesz tę opcję, wygenerujemy etykietę i prześlemy Ci ją na podany w formularzu adres e-mail. Twoim zadaniem będzie wydrukowanie etykiety i naklejenie jej na paczkę.

Etykieta na gabaryt C (największa skrytka w paczkomacie) o rozmiarze 64x41x38cm. Ważna 30 dni.

Bezpłatne nadawanie w kiosku RUCH

Usługa samodzielnego nadania paczki w kiosku RUCH jest bezpłatna i anonimowa, wystarczy podać swój adres e-mail.

W momencie, w którym wybierzesz tę opcję, wygenerujemy etykietę i prześlemy Ci ją na podany w formularzu adres e-mail. Twoim zadaniem będzie wydrukowanie etykiety, naklejenie jej na paczkę i zaniesienie przesyłki do najbliższego kiosku RUCH.

Maksymalne wymiary paczki to 20x30x50cm.

Darmowy kurier

Wypełnij poniższy formularz, aby zamówić darmowego kuriera. Proszę pamiętać, że nie ma możliwości, żeby kurier przyjechał w dniu nadania lub w weekend.

Maksymalne wymiary paczki to 50x50x50cm. To naprawdę duża paczka!

Dlaczego możesz nadać maksymalnie dwie paczki?

Każda kolejna paczka to dla nas dodatkowy koszt. Nie ważne czy wysyłasz małe opakowania, czy duże. Każde z nich kosztuje nas tyle samo. Jeśli więc wyślesz dwie duże paczki zamiast pięciu małych, to pomożesz nam znacząco ograniczyć koszty funkcjonowania projektu. Dziękujemy!Zobacz pełną treść zgody na przetwarzanie danych